Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Aktualności » Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

26 czerwca odbyło się oficjalne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020 oraz równoczesne pożegnanie klas ósmych.

Z racji na sytuację epidemiczną uroczystości miały zupełnie inny przebieg niż każde wcześniejsze zakończenie roku szkolnego. Roczniki klas kolejno ósmych, siódmych i pierwszych przyszły do szkoły na wyznaczone godziny i wzięły udział w swoim rozdaniu świadectw. Przy wejściu do szkoły każdy uczeń miał mierzoną temperaturę, a na sali gimnastycznej w przepisowej odległości dwóch metrów zostały ustawione krzesełka.

Nie odbyła się tradycyjna msza święta, nie było zwyczajowej akademii kończącej pobyt ostatniego rocznika w murach szkoły. Zamiast tego, pan Dyrektor podsumował miniony rok szkolny, gratulował tym, którzy pracowali wytrwale i sumiennie, wręczył wraz z wychowawcami świadectwa i nagrody absolwentom gimnazjum, a także tym uczniom, którzy mieli stuprocentową frekwencję. Kolejno Dyrektor nagrodził "Sportsmenkę i Sportowca Roku" oraz wręczył nagrody z zaległych konkursów, a następnie wręczył świadectwa i nagrody wszystkim absolwentom oraz, w kolejnej turze, uczniom klas siódmych, a następnie najmłodszym pierwszoklasistom.

Na zakończenie Dyrektor życzył wszystkim zdrowych, spokojnych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły już, miejmy nadzieję, w normalnej, stacjonarnej formie.