Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września inaczej niż zawsze, bo w epidemicznej rzeczywistości w szkole stawili się  uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Radłowie. Wszyscy zgromadzili się w sali gimnazstycznej z zachowaniem wszelakich obestrzeń sanitarnych, w odpowiednich odstępach, ze zdezynfekowanymi rękami i w maseczkach. Po zajęciu wznaczonych wcześniej miejsc tradycyjne przemówienie wygłosił p. Dyrektor Leszek Bartela, w którym wyjaśnij szczegóły szkolnej rzeczywistości w jakiej znaleźliśmy się w tym roku szkolnym. Pan Dyrektor nawiązał również do 81 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej.

Następnie oficjanie powitaliśmy w naszych murach kolejny rocznik pierwszoklasistów. Z tej okazji złożyli oni oficjalne ślubowanie i otrzymali tradycyjne, wypełnione słodyczmi rogi obfitości, popularne zwane tytami. Po oficjalnym spotkaniu na sali gimnastycznej, już w klasach odbyły się pierwsze lekcje wychowawcze.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 życzymy Wam drodzy Uczniowie, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w naszej szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Dyrektor i Nauczyciele