Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września wypoczęci i z uśmiechami na twarzy stawili się  w szkole uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Radłowie. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego poprzedziła msza św. w kościele p.w. Serca Pana Jezusa w Radłowie. Następnie tradycyjne przemówienie wygłosił p. Dyrektor Leszek Bartela, w którym nawiązał między innymi do 80 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej.

Rok szkolny 2019/2020 to pierwszy rok po reformie edukacji, w którym powitaliśmy w naszych murach pierwszoklasistów. Z tej okazji złożyli oni oficjalne ślubowanie i otrzymali tradycyjne, wypełnione słodyczmi rogi obfitości, popularne zwane tytami. Po oficjalnym spotkaniu na sali gimnastycznej odbyły się pierwsze lekcje wychowawcze.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 życzymy Wam drodzy Uczniowie, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w naszej szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Dyrektor i Nauczyciele