Aktualności » Podziękowanie

Dyrekcja, pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Radłowie pragną wyrazić podziękowanie wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, mobilizowanie swojego dziecka do wykonywania ćwiczeń, zadań, projektów utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności, a także za pomoc  umożliwiającą dalszą realizację podstawy programowej. Trudna sytuacja związana z koronawirusem była dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękujmy za zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i satysfakcji z sukcesów swoich dzieci. Bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji!!

Dyrektor i Pracownicy PSP Radłów