Ogólnopolski Tydzień Kariery

Aktualności » Ogólnopolski Tydzień Kariery

24 października 2019r. uczniowie klasy VIIIA i VIIIB uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Od godz. 10.00 -11.20 poszczególne grupy aktywnie uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w:

- pracowniach przygotowujących do zawodów: stolarz, murarz-tynkarz, ślusarz, szwacz-tapicer w Ośrodeku Szkolenia i Wychowania w Oleśnie
- Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym Hubert Brodacki
- Banku PKO
- aptece "MALWA"

Od godz. 11.30 - 12.50 uczniowie brali udział w prelekcji zorganizowanej w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przez Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie i Publiczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Oleśnie wraz z patronatem Starostwa Powiatowego w Oleśnie.

Dziękujemy p. Kierownik OHP w Oleśnie oraz Instruktorom zawodu, p. Kierownik Banku PKO i Pracownikom, p. Kierownikowi i Pracownikom Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Hubert Brodacki oraz p. Kierownik i Pracownikom Apteki za życzliwość i poświęcony czas, który mamy nadzieję zaowocuje pewniejszym i bardziej przemyślanym podejściem naszych wychowanków do przyszłych wyborów edukacyjno-zawodowych.

Podczas prelekcji zorganizowanej w MDK w Oleśnie uczniowie mieli możliwość poznania oleskiego rynku pracy oraz posłuchania pracodawców, którzy odnieśli sukces i swoim przykładem uczą nowe pokolenia jak wchodzić na rynek pracy i jak profesjonalnie wykonywać swoją pracę.