Impreza ekologiczna

Aktualności » Impreza ekologiczna

23 października odbyła się impreza związana z ekologią. Klasa VIIIa pod kierownictwem p. Iwony Bartela przygotowała scenkę rodzajową pod jakże wymownym tytułem: „Sąd nad panią Śmieciarską”

Następnie odbył się szkolny konkurs ekologiczny, przygotowany przez p. Annę Sosin. Drużyny z każdej klasy rywalizowały w 7 różnych konkurencjach, związanych z aktualnymi i ważnymi dla wszystkich tematami, jak smog, efekt cieplarniany, czy problem śmieci, z którymi nie wiadomo co robić.

I miejsce w konkursie zdobyła drużyna z klasy VIIIa, drugie udało się wywalczyć klasie VIIa, a trzecie klasie VIIb. Zaszczytne IV miejsce przypadło w tym roku klasie VIIIb.

Mamy nadzieję, że impreza odniosła swój cel, czyli, że udało się przekonać społeczność uczniowską, że  codzienne zachowanie proekologiczne każdego z nas to nie moda, ale konieczność!