Dzień Edukacji Narodowej 2019

Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej 2019

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski pod kierownictwem p. Marii Jacheć przygotował dnia 18 października uroczystą akademię, w której udział wzięli uczniowie klas pierwszych, siódmych i ósmych.

Uczniowie w krótkim przedstawieniu ukazali uroki i trud pracy naszych nauczycieli. Nie obyło się również bez pięknie wyrecytowanych wierszyków i zaśpiewanych piosenek. Swoją cegiełkę dołożyli również pierwszoklasiści poprzez sympatyczne piosenki i rymowanki.

Uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły symboliczne róże. Na specjalne podziękowania zasługuje również klasa 8a, która z własnej inicjatywy obdarowała pedagogów dodatkowym kwiatem. Poza tym, nauczyciele zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców.

Nie zabrakło szerokiego uśmiechu na wszystkich twarzach, a całość została nagrodzona gromkimi brawami.

Nauczyciele i pracownicy szkoły dziękują bardzo za wszystkie złożone życzenia i bardzo miłe upominki!