Dzień Chłopaka

Aktualności » Dzień Chłopaka

Drugiego października w szkole w Radłowie odbył się apel związany z Dniem Chłopaka przygotowany przez Weronikę Dej i Natalię Famułę.  Z tej okazji czworo chłopców z klas siódmych i ósmych brało udział w konkurencjach takich jak: zaplatanie warkoczy, malowanie paznokci oraz odpowiadanie na kilka pytań związanych z przedmiotami szkolnymi.

Dwóch pierwszoklasistów także brało udział w kilku konkurencjach, a dokładniej: nawlekanie koralików na sznurek oraz szukanie różnic na obrazkach.

Każdy z uczestników wspaniale sobie poradził. Tytuł Super Chłopaka zdobyli Mateusz Krawczyk z klasy pierwszej i Kamil Augustyniok z klasy VIIIb. Specjalny medal otrzymał również drugi z pierwszoklasiatów biorących udział w konkursach - Przemek Łyszczarek.

Wszystkim chłopakom z okazji ich świeta życzymy samych słonecznych dni!