Andrzejkowe Dni Skupienia na Górze św. Anny

Aktualności » Andrzejkowe Dni Skupienia na Górze św. Anny

Uczniowie klas VII i VIII wraz ze znaczną grupą wiernych absolwentów naszej Szkoły wzięli udział w Andrzejkowych Dniach Skupienia od 29 listopada do 1 grudnia 2019 r. na Górze św. Anny.

W trzydniowym programie znalazły się m. in: Eucharystia w Bazylice św. Anny i w Domu Pielgrzyma, konferencje, praca w grupach czyli tzw. "Małe grupy", "Akatyst" - hymn śpiewany ku czci Najświętszej Maryi Panny, Koronka do Bożego Miłosierdzia, tzw. "potupajka" oraz poświęcenie Wieńca Adwentowego.

Ojcowie Franciszkanie pomagali uczestnikom odnaleźć odpowiedzi na ważne pytania:  JAK MA WYGLĄDAĆ MOJE ŻYCIE? JAKI MAM WPŁYW NA TO CZY BĘDĘ JESZCZE TU, NA ZIEMI SZCZĘŚLIWY? Św. Jan Paweł II uczy "Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali". Był to czas bezpośredniego i solidnego przygotowania się do Adwentu, który będzie radosnym oczekiwaniem na Narodziny Pana Jezusa, jeśli będziemy od siebie wymagać :)